Nadszedł czas wakacji - grupa Biedronki

Utworzono dnia 05.07.2023

W minionym tygodniu rozmawialiśmy o zbliżających się wakacjach. Podczas zajęć poruszone zostały tematy bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw, spędzania czasu w domu jak i w miejscach letniego wypoczynku. Dzieci opowiadały o tym, gdzie chciałyby spędzić wakacje, w co można bawić się latem, jakie uprawiać sporty; poznały pojazdy, którymi można podróżować oraz krajobrazy naszego kraju. Przedszkolaki wskazywały co należy zabrać na wakacyjny wyjazd, bawiliśmy się w pakowanie plecaka i walizki. W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy 7 urodziny Lilianki, a także wykonaliśmy zadanie w ramach projektu "Piękna nasza Polska cała" - "Dzień stroju ludowego".  Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Biedronki zaprezentowały wiersz, piosenkę "Niech żyją wakacje!" oraz układ taneczny do wiersza "Pan Hilary".  Dla większości dzieci ostatnie dni były czasem pożegnania się z oddziałem przedszkolnym. Podsumowaliśmy wspólnie spędzony czas, życzyliśmy sobie wzajemnie bezpiecznych, spokojnych i wesołych wakacji. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz upominki.

Nadszedł czas wakacji

Utworzono dnia 05.07.2023, 11:44